Mateusz Cichoń

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, członek Kadry Narodowej. Swoją przygodę z jeździectwem rozpoczął jak wielu innych adeptów sztuki jeździeckiej od jazd w zastępie w okolicznym parku. Nauka jazdy znacznie przyspieszyła, kiedy dziadek Kazimierz podarował wnukowi charakterną klacz o wdzięcznym imieniu Urocza. Wkrótce potem okazało się, że to właśnie ujeżdżenie będzie życiową pasją młodego zawodnika. Mateusz jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski, członkiem Kadry Narodowej, czteroktornym uczestnikiem Mistrzostw Europy. Od połowy 2015 r. pozostaje pod merytoryczną opieką trenerów Helgstrand Dressage, w tym swojego największego idola z młodzieńczych lat - Andreasa. Poza jeździectwem Mateusz jest absolwentem prawa Uniwesrytetu Śląskiego, a obecnie pracuje jako aplikant adwokacki, zrzeszony w Izbie Adwokackiej w Katowicach.  

Michał Cichoń

Medalista Mistrzostw Polski w Ujeżdżeniu i Jiu Jitsu. Swoją przygodę z jeździectwem rozpoczął bardzo szybko zainspirowany przykładem starszego brata, a jego pierwszym czworonożnym "nauczycielem" był siwy kuc Escort. Kolejne kroki w świecie jeździectwa Michał stawiał na charyzmatycznym pony o imieniu Rain Dance, który zapewniał Michałowi wiele radości ale potrafił też pokazać swoje drugie oblicze i pozbyć się małego jeźdźca ze swojego grzbietu. Obecnie ulubione konie Michała to Prosario II, wraz z którym osiągał wiele sukcesów w kategorii juniorskiej, Dreamdancer, na którym zadebiutował w 2016 r. w kategorii Grand Prix, oraz jego podstawowy koń - Fürstentraum. Michał jest zawodnikiem niesłychanie wszechstronnym, poza ujeżdżeniem trenuje bowiem sztuki walki, w których osiąga czołowe lokaty, jest m.in. brązowym medalistą Mistrzostw Polski w Jiu Jitsu z 2015 r.  

Marta Madej

Złota medalistka Akademickich Mistrzostw Polski, zawodnik i najlepszy kibic

Marta swoją karierę jeździecką rozpoczęła jako mała dziewczynką, jednak pierwsze kroki stawiała nie na czworoboku, a na skokowym parkurze. Od kilku lat jest czynną zawodniczką w dyscyplinie ujeżdżenia i mimo stosunkowo krótkiej kariery ma na swoim koncie bardzo udane starty na poziomie małej rundy oraz złoty medal Akademickich Mistrzostw Polski w 2013 r.

Gdy nie startuje jest najlepszym kibicem, a czasem i trenerem Mateusza, oraz nawiększym sprzymierzeńcem Michała gdy trzeba posprzeczać się z bratem :-) Marta jest absolwentką finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, a od ponad 2 lat pracuje w dziale audytu w międzynarodowej korporacji.