O nas

Zapewne wchodząc tutaj zadajecie sobie pytanie co kryje się pod nazwą „Cichoń Dressage”? Nie sposób odpowiedzieć na to pytanie jednym słowem… Są to:

Ludzie

Zespół ludzi, którzy postanowili swoje życie poświęcić wspaniałej pasji, jaką jest jeździectwo:

  • zawodnicy – 3xM czyli: Mateusz, Michał i Marta;
  • trenerzy – zespół Helgstrand Dressage, z Andreasem Helgstrandem i Thomasem Sigtenhjerggaardem na czele;
  • opiekunowie koni – Agnieszka, Laura i Marzena;
  • sponsorzy – przede wszystkim Anna i Andrzej Cichoń, którzy od lat spełniają marzenia swoje i swoich dzieci inwestując czas i fundusze w „końskie” przedsięwzięcie.

Konie

Nasi partnerzy startowi, a przede wszystkim przyjaciele –  zarówno młode stawiające pierwsze kroki w świecie ujeżdżenia, te w szczycie formy – startujące regularnie w zawodach, oraz te starsze, które zakończyły już sportową karierę.

Infrastruktura

Centrum jeździeckie w Radzionkowie, największy na Śląsku ośrodek jeździecki specjalizujący się w dyscyplinie ujeżdżenia, który nieustannie się rozwija, aby móc zapewnić odwiedzającym jak najlepsze warunki do treningów i startów.

Choć Mateusz i Michał jeżdżą konno i startują w zawodach od wielu lat, a centrum jeździeckie w Radzionkowie również ma już swoją historię, tworząc „Cichoń Dressage” postanowiliśmy nadać temu przedsięwzięciu wspólny mianownik.

Mamy nadzieję, iż przybliżając naszą działalność i dzieląc się aktualnymi wydarzeniami, przyczynimy się do propagowania pięknego sportu jakim jest ujeżdżenie, który wciąż dla wielu osób pozostaje nieodkryty. Być może odwiedzenie tej strony stanie się dla kogoś impulsem do rozpoczęcia przygody z jeździectwem, czy nawet konkretnie – ujeżdżeniem?

Licząc na to zapraszamy Was do wizyty na stronie jak również odwiedzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco publikowane są aktualne wydarzenia.

Miłego pobytu!