CICHOŃ STALLIONS

Sweet BoyGENEALOGIA

San Amour   Sandro Hit Sandro Song
Loretta
Puppenfee Plaisir d’Amour
Ariola
Romana Depardieu   De Niro
Elfi
Royala Royal Diamond
Tootsie

Niesamowity eksterier, nieprzeciętny zakres ruchu, silny charakter

Urodzony w 2011 r. hanowerski ogier Sweet Boy to koń w bardzo nowoczesnym typie, wyróżniający się niemal pod każdym względem, przejawiający wiele cech swoich przodków.

Ojciec San Amour to reproduktor należący do Paula Schockemöhle, który w 2006 r. zdobył premię podczas körungu oldenburskiego oraz osiągnął rekorodwą cenę na akucji w Vechcie.  W 2008 roku San Amour po raz kolejny został wyróżniony premią hodowlaną m.in z uwagi na świetną współpracę z jeźdźcem, która została oceniona na 9,5 pkt. Do 2015 r. reproduktor ten doczekał się 37 uznanych synów, w tym ogiera Sandbring – championa körungu południowoniemieckiego w 2011 roku.

Matka Sweet Boya wywodzi się od ogiera Depardieu, który słynął przede wszystkim ze wzorowej budowy i wybitnego eksterieru. Sam Depardieu pochodzi natomiast od ujeżdżeniowego reproduktora nr 1 na świacie – De Niro,  który jest ojcem 70 uznanych ogierów w tym dosiadanego przez Kristinę Sprehe Desperadosa.

Sweet Boy po swoich przodkach odziedziczył wyróżniającą się urodę, bardzo nowoczesną budowę i motorykę ruchu. Szczególną uwagę zwraca nieprzeciętny zakres ruchu przednich kończyn oraz dynamika pracy zadu. Po dziadku – Sandro Hicie, Sweet Boy odziedziczył także silny i momentami niepokorny charakter, który jednak pokierowany we właściwy sposób czyni z niego ogiera pod każdym względem wyjątkowego.

Ogier dopuszczony do rozrodu w polskich księgach: sp. i wlkp.

Wzrost: 174 cm

Cena stanówki: 2700 zł + 8% vat  (ca. 640 euro)

 


  • Światowej klasy pochodzenie
  • Nowoczesna budowa i motoryka ruchu
  • Wybitny eksterier